SW-031-190
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW-031-190
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
Ngā Rauemi: SW-031-190.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW-031-190
Tau Wae SW-031-190 Kaihanga Bivar, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 334097 pcs Pepa Raraunga SW-031-190.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe #6 Te matotoru - Te katoa 0.197" (5.00mm)
Raupapa SW Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyphenylene Sulfide, Glass Filled Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Length - Ki raro iho 0.031" (0.79mm) 1/32" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - Tae 0.190" (4.83mm) Taitapa - O waho 0.313" (7.95mm) 5/16"
Taitapa - I roto 0.146" (3.71mm) Whakaahuatanga Taipitopito #6 Shoulder Washer 0.197" (5.00mm) Thick Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SW-125-140
SW-125-140
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
I roto i te taonga: 309506 pcs
Tikiake: SW-125-140.pdf
RFQ
SW-101
SW-101
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: OPTICAL TOUCH SWITCH
I roto i te taonga: 510 pcs
Tikiake: SW-101.pdf
RFQ
Kaihanga: Bivar, Inc.
I roto i te taonga: 419925 pcs
Tikiake: SW-032-135.pdf
SW-11
SW-11
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: DIN RAIL SLOTTED
Tikiake: SW-11.pdf
Whakaahuatanga: WASHER SHOULDER #4 NYLON
SW-10
SW-10
Kaihanga: Curtis Industries
Tikiake: SW-10.pdf
SW-12
SW-12
Tikiake: SW-12.pdf
Whakaahuatanga: ACCY LIGHT BAR STD ON/OFF SWITCH
SW-111
SW-111
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: OPTICAL TOUCH SW W/SAFETY GUARD
I roto i te taonga: 440 pcs
Tikiake: SW-111.pdf
Whakaahuatanga: WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel