SW-031-177
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW-031-177
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
Ngā Rauemi: SW-031-177.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW-031-177
Tau Wae SW-031-177 Kaihanga Bivar, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 279137 pcs Pepa Raraunga SW-031-177.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe #6 Te matotoru - Te katoa 0.079" (2.00mm)
Raupapa SW Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyphenylene Sulfide, Glass Filled Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Length - Ki raro iho 0.031" (0.79mm) 1/32" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - Tae 0.177" (4.50mm) Taitapa - O waho 0.313" (7.95mm) 5/16"
Taitapa - I roto 0.144" (3.66mm) Whakaahuatanga Taipitopito #6 Shoulder Washer 0.079" (2.00mm) Thick Polyphenylene Sulfide, Glass Filled