SW-031-145
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW-031-145
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
Ngā Rauemi: SW-031-145.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW-031-145
Tau Wae SW-031-145 Kaihanga Bivar, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 307588 pcs Pepa Raraunga SW-031-145.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe #4 Te matotoru - Te katoa 0.079" (2.00mm)
Raupapa SW Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyphenylene Sulfide, Glass Filled Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Length - Ki raro iho 0.031" (0.79mm) 1/32" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - Tae 0.145" (3.68mm) Taitapa - O waho 0.280" (7.11mm)
Taitapa - I roto 0.118" (3.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito #4 Shoulder Washer 0.079" (2.00mm) Thick Polyphenylene Sulfide, Glass Filled