Q3-0.005-00-46
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-46 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q3-0.005-00-46
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 31.75MMX31.75MM BLACK
Ngā Rauemi: 1.Q3-0.005-00-46.pdf2.Q3-0.005-00-46.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q3-0.005-00-46
Tau Wae Q3-0.005-00-46 Kaihanga Bergquist
He Rahinga Kei te wātea 352086 pcs Pepa Raraunga 1.Q3-0.005-00-46.pdf2.Q3-0.005-00-46.pdf
Whakamahi Rectifier Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0050" (0.127mm) Te Resistivity Tema 0.35°C/W
Te Whakaoho Tema 2.0 W/m-K Hanga Square
Raupapa Q-Pad® 3 Whakaahuatanga 31.75mm x 31.75mm
Ētahi Ingoa BER144
BG426635
Q3-46
Q300050046
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Black 31.75mm x 31.75mm Square