Q3-0.005-00-22
BergquistBergquist
Bergquist
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q3-0.005-00-22
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 15.87MMX5.08MM BLACK
Ngā Rauemi: 1.Q3-0.005-00-22.pdf2.Q3-0.005-00-22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q3-0.005-00-22
Tau Wae Q3-0.005-00-22 Kaihanga Bergquist
He Rahinga Kei te wātea 1240047 pcs Pepa Raraunga 1.Q3-0.005-00-22.pdf2.Q3-0.005-00-22.pdf
Whakamahi DO-4 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0050" (0.127mm) Te Resistivity Tema 0.35°C/W
Te Whakaoho Tema 2.0 W/m-K Hanga Round
Raupapa Q-Pad® 3 Whakaahuatanga 15.87mm x 5.08mm
Ētahi Ingoa BER126
Q3-22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Elastomer Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Black 15.87mm x 5.08mm Round Tae Black