Q3-0.005-00-86
BergquistBergquist
Q3-0.005-00-86 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q3-0.005-00-86
Kaihanga / Waitohu: Bergquist
Whakaahuatanga hua THERM PAD 39.62MMX26.67MM BLACK
Ngā Rauemi: 1.Q3-0.005-00-86.pdf2.Q3-0.005-00-86.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q3-0.005-00-86
Tau Wae Q3-0.005-00-86 Kaihanga Bergquist
He Rahinga Kei te wātea 290185 pcs Pepa Raraunga 1.Q3-0.005-00-86.pdf2.Q3-0.005-00-86.pdf
Whakamahi TO-3 Momo Pad, Sheet
Te matotoru 0.0050" (0.127mm) Te Resistivity Tema 0.35°C/W
Te Whakaoho Tema 2.0 W/m-K Hanga Rhombus
Raupapa Q-Pad® 3 Whakaahuatanga 39.62mm x 26.67mm
Ētahi Ingoa BER141
Q3-86
Q300050086
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Elastomer Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Black 39.62mm x 26.67mm Rhombus