SCRH127/LD-561
BelBel
SCRH127/LD-561 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH127/LD-561
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 560UH 840MA 852 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH127/LD-561.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH127/LD-561
Tau Wae SCRH127/LD-561 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 560UH 840MA 852 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128945 pcs Pepa Raraunga SCRH127/LD-561.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 560µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µH Shielded Inductor 840mA 852 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 852 mOhm Max
Whakatauranga onamata 840mA I teie nei - Maama 950mA