SCRH127/LD-4R6
BelBel
SCRH127/LD-4R6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH127/LD-4R6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.6UH 8.16A 13.8 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH127/LD-4R6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH127/LD-4R6
Tau Wae SCRH127/LD-4R6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.6UH 8.16A 13.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125511 pcs Pepa Raraunga SCRH127/LD-4R6.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.6µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.6µH Shielded Inductor 8.16A 13.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.16A I teie nei - Maama 9.1A