SCRH127/LD-3R5
BelBel
SCRH127/LD-3R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH127/LD-3R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.5UH 9.6A 12.4 MOHM
Ngā Rauemi: SCRH127/LD-3R5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH127/LD-3R5
Tau Wae SCRH127/LD-3R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.5UH 9.6A 12.4 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119569 pcs Pepa Raraunga SCRH127/LD-3R5.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5µH Shielded Inductor 9.6A 12.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9.6A I teie nei - Maama 9.3A