SCRH105A-180
BelBel
SCRH105A-180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH105A-180
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 4.16A 58 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH105A-180.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH105A-180
Tau Wae SCRH105A-180 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 4.16A 58 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103187 pcs Pepa Raraunga SCRH105A-180.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH105A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Inductor 4.16A 58 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.16A I teie nei - Maama 3.4A