SCRH105A-120
BelBel
SCRH105A-120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH105A-120
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH105A-120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH105A-120
Tau Wae SCRH105A-120 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107684 pcs Pepa Raraunga SCRH105A-120.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH105A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 4.38A 39 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.38A I teie nei - Maama 4.2A