SCRH105A-270
BelBel
SCRH105A-270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCRH105A-270
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 3.2A 90 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCRH105A-270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCRH105A-270
Tau Wae SCRH105A-270 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 3.2A 90 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118620 pcs Pepa Raraunga SCRH105A-270.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCRH105A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Inductor 3.2A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.2A I teie nei - Maama 2.8A