SCH74-820
BelBel
SCH74-820 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH74-820
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 1.23A 480 MOHM
Ngā Rauemi: SCH74-820.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH74-820
Tau Wae SCH74-820 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 1.23A 480 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193742 pcs Pepa Raraunga SCH74-820.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 82µH
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.23A 480 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.23A I teie nei - Maama 920mA