SCHA10000T-48
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCHA10000T-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 10KW
Ngā Rauemi: SCHA10000T-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 15 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCHA10000T-48
Tau Wae SCHA10000T-48 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 10KW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15 pcs Pepa Raraunga SCHA10000T-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 160 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 20.08" L x 12.22" W x 5.91" H (510.0mm x 310.4mm x 150.1mm)
Raupapa SC Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 208A 160 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 208A
Whakaaetanga CE, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCH74-560
SCH74-560
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.43A 260 MOHM
I roto i te taonga: 194043 pcs
Tikiake: SCH74-560.pdf
RFQ
SCHA10000T-48-Y1
SCHA10000T-48-Y1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 10KW