SCH74-470
BelBel
SCH74-470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH74-470
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM
Ngā Rauemi: SCH74-470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH74-470
Tau Wae SCH74-470 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193193 pcs Pepa Raraunga SCH74-470.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SCH74
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.55A 230 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.55A I teie nei - Maama 1.2A