SCH74-220
BelBel
SCH74-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH74-220
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.2A 130 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCH74-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH74-220
Tau Wae SCH74-220 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.2A 130 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163062 pcs Pepa Raraunga SCH74-220.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.2A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.2A I teie nei - Maama 1.7A