SCH74-180
BelBel
SCH74-180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH74-180
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 2.4A 94 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCH74-180.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH74-180
Tau Wae SCH74-180 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 2.4A 94 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169424 pcs Pepa Raraunga SCH74-180.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 94 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 94 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.4A I teie nei - Maama 1.95A