SCH74-181
BelBel
SCH74-181 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCH74-181
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 660MA 820 MOHM
Ngā Rauemi: SCH74-181.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCH74-181
Tau Wae SCH74-181 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 660MA 820 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190115 pcs Pepa Raraunga SCH74-181.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 180µH
Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 820 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 820 mOhm Max
Whakatauranga onamata 660mA I teie nei - Maama 660mA