SCEP147H-3R5
BelBel
SCEP147H-3R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP147H-3R5
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.5UH 13.5A 7.5 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP147H-3R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP147H-3R5
Tau Wae SCEP147H-3R5 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.5UH 13.5A 7.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62439 pcs Pepa Raraunga SCEP147H-3R5.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP147H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5µH Shielded Inductor 13.5A 7.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 7.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 13.5A I teie nei - Maama 20.8A