SCEP147H-1R8
BelBel
SCEP147H-1R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP147H-1R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 16.5A 3.9 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP147H-1R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP147H-1R8
Tau Wae SCEP147H-1R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 16.5A 3.9 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71161 pcs Pepa Raraunga SCEP147H-1R8.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP147H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.319" (8.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Inductor 16.5A 3.9 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.9 mOhm Max
Whakatauranga onamata 16.5A I teie nei - Maama 29.6A