SCEP134S-8R0
BelBel
SCEP134S-8R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCEP134S-8R0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8UH 7A 18.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP134S-8R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP134S-8R0
Tau Wae SCEP134S-8R0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 8UH 7A 18.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104176 pcs Pepa Raraunga SCEP134S-8R0.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP134S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 8µH
Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 8µH Shielded Inductor 7A 18.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 18.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 7A I teie nei - Maama 7.2A