SCEP125U-3R2
Hua Hua
Tau Wae: SCEP125U-3R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP125U-3R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP125U-3R2
Tau Wae SCEP125U-3R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.2UH 13A 8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69935 pcs Pepa Raraunga SCEP125U-3R2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP125U
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 13A 8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 13A I teie nei - Maama 12.8A