SCEP125U-4R3
Hua Hua
Tau Wae: SCEP125U-4R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.3UH 10.5A 11.4 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP125U-4R3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP125U-4R3
Tau Wae SCEP125U-4R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.3UH 10.5A 11.4 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73436 pcs Pepa Raraunga SCEP125U-4R3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP125U
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.3µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.3µH Shielded Wirewound Inductor 10.5A 11.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 10.5A I teie nei - Maama 11A