SCEP125H-2R8
Hua Hua
Tau Wae: SCEP125H-2R8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.8UH 12.2A 5.4 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP125H-2R8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP125H-2R8
Tau Wae SCEP125H-2R8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 2.8UH 12.2A 5.4 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75806 pcs Pepa Raraunga SCEP125H-2R8.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP125H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.8µH Shielded Wirewound Inductor 12.2A 5.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12.2A I teie nei - Maama 12.3A