SCEP125-100
Hua Hua
Tau Wae: SCEP125-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 9A 13.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP125-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP125-100
Tau Wae SCEP125-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 9A 13.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60247 pcs Pepa Raraunga SCEP125-100.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.508" W (12.90mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP125
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 9A 13.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 9A I teie nei - Maama 5A