SCEP105S-5R0
Hua Hua
Tau Wae: SCEP105S-5R0
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5UH 6.65A 23.8 MOHM
Ngā Rauemi: SCEP105S-5R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP105S-5R0
Tau Wae SCEP105S-5R0 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 5UH 6.65A 23.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74192 pcs Pepa Raraunga SCEP105S-5R0.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP105S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 5µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 5µH Shielded Inductor 6.65A 23.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 23.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.65A I teie nei - Maama 8.4A