SCEP105S-3R2
Hua Hua
Tau Wae: SCEP105S-3R2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.2UH 8A 12.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCEP105S-3R2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCEP105S-3R2
Tau Wae SCEP105S-3R2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 3.2UH 8A 12.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65423 pcs Pepa Raraunga SCEP105S-3R2.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCEP105S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2µH Shielded Inductor 8A 12.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8A I teie nei - Maama 10.5A