SCC5D23-680
BelBel
SCC5D23-680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCC5D23-680
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 620MA 715 MOHM
Ngā Rauemi: SCC5D23-680.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCC5D23-680
Tau Wae SCC5D23-680 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 620MA 715 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4216 pcs Pepa Raraunga SCC5D23-680.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Inductor 620mA 715 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 715 mOhm Max Whakatauranga onamata 620mA
I teie nei - Maama 410mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCC5D23-3R9
SCC5D23-3R9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 2.42A 56 MOHM