SCC5D23-471
BelBel
SCC5D23-471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCC5D23-471
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 210MA 4.78 OHM
Ngā Rauemi: SCC5D23-471.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCC5D23-471
Tau Wae SCC5D23-471 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 210MA 4.78 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5573 pcs Pepa Raraunga SCC5D23-471.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Shielded Inductor 210mA 4.78 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.78 Ohm Max Whakatauranga onamata 210mA
I teie nei - Maama 165mA