SCC5D23-4R7
BelBel
SCC5D23-4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCC5D23-4R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2.2A 62 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCC5D23-4R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCC5D23-4R7
Tau Wae SCC5D23-4R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2.2A 62 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4757 pcs Pepa Raraunga SCC5D23-4R7.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 2.2A 62 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 62 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.2A
I teie nei - Maama 1.6A