SCB63C-270
BelBel
SCB63C-270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB63C-270
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM
Ngā Rauemi: SCB63C-270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB63C-270
Tau Wae SCB63C-270 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 1.17A 214 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5327 pcs Pepa Raraunga SCB63C-270.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Inductor 1.17A 214 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 214 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.17A
I teie nei - Maama 440mA