SCB63C-221
BelBel
SCB63C-221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB63C-221
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 410MA 1.8 OHM
Ngā Rauemi: SCB63C-221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB63C-221
Tau Wae SCB63C-221 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 410MA 1.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4631 pcs Pepa Raraunga SCB63C-221.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 410mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 410mA
I teie nei - Maama 130mA