SCB63C-220
BelBel
SCB63C-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB63C-220
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.3A 191 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCB63C-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB63C-220
Tau Wae SCB63C-220 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.3A 191 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4885 pcs Pepa Raraunga SCB63C-220.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 1.3A 191 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 191 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.3A
I teie nei - Maama 530mA