SC1608C-151
Hua Hua
Tau Wae: SC1608C-151
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
Ngā Rauemi: SC1608C-151.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1608C-151
Tau Wae SC1608C-151 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga SC1608C-151.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Inductor 640mA 750 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Whakatauranga onamata 640mA
I teie nei - Maama 100mA
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 2.91A 50 MOHM
I roto i te taonga: 4033 pcs
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
I roto i te taonga: 5518 pcs
Tikiake: SC1608C-102.pdf
RFQ
SC1608C-101
SC1608C-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
Tikiake: SC1608C-101.pdf
SC1608C-330
SC1608C-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM
Tikiake: SC1608C-330.pdf
SC1608C-1R5
SC1608C-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
SC1608C-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
Tikiake: SC1608C-1R0.pdf
SC1608C-100
SC1608C-100
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
Tikiake: SC1608C-100.pdf
SC1608C-221
SC1608C-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM
Tikiake: SC1608C-221.pdf
SC1608C-220
SC1608C-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.44A 138 MOHM
Tikiake: SC1608C-220.pdf
SC1608C-150
SC1608C-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
Tikiake: SC1608C-150.pdf
SC1606-681
SC1606-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM
Tikiake: SC1606-681.pdf
SC1606-6R8
SC1606-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
Tikiake: SC1606-6R8.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel