SC1608C-221
Hua Hua
Tau Wae: SC1608C-221
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM
Ngā Rauemi: SC1608C-221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1608C-221
Tau Wae SC1608C-221 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 480MA 1.22 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4562 pcs Pepa Raraunga SC1608C-221.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 480mA 1.22 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.22 Ohm Max Whakatauranga onamata 480mA
I teie nei - Maama 90mA
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.44A 138 MOHM
I roto i te taonga: 5046 pcs
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
I roto i te taonga: 4256 pcs
Tikiake: SC1608C-1R0.pdf
RFQ
SC1608C-151
SC1608C-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
Tikiake: SC1608C-151.pdf
SC1608C-1R5
SC1608C-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
Tikiake: SC1608C-1R5.pdf
SC1608C-471
SC1608C-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 320MA 2.85 OHM
Tikiake: SC1608C-471.pdf
SC1608C-3R3
SC1608C-3R3
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 2.61A 55 MOHM
Tikiake: SC1608C-3R3.pdf
SC1608C-102
SC1608C-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
Tikiake: SC1608C-102.pdf
SC1608C-150
SC1608C-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
Tikiake: SC1608C-150.pdf
SC1608C-331
SC1608C-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 400MA 1.83 OHM
Tikiake: SC1608C-331.pdf
SC1608C-330
SC1608C-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.15A 190 MOHM
Tikiake: SC1608C-330.pdf
SC1608C-2R2
SC1608C-2R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 2.91A 50 MOHM
Tikiake: SC1608C-2R2.pdf
SC1608C-470
SC1608C-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.03A 230 MOHM
Tikiake: SC1608C-470.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel