SC1608C-100
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC1608C-100
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SC1608C-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1608C-100
Tau Wae SC1608C-100 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2A 75 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3995 pcs Pepa Raraunga SC1608C-100.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SC1608C
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 2A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A
I teie nei - Maama 370mA
Ngā Hua e hāngai ana
SC1608C-1R0
SC1608C-1R0
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 4A 40 MOHM SMD
I roto i te taonga: 4256 pcs
Tikiake: SC1608C-1R0.pdf
RFQ
SC1606-471
SC1606-471
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 140MA 12.6 OHM
I roto i te taonga: 247827 pcs
Tikiake: SC1606-471.pdf
RFQ
SC1608C-101
SC1608C-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 720MA 480 MOHM
Tikiake: SC1608C-101.pdf
SC1608C-151
SC1608C-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 640MA 750 MOHM
Tikiake: SC1608C-151.pdf
SC1608C-102
SC1608C-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 220MA 5.35 OHM SMD
Tikiake: SC1608C-102.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 470MA 1.2 OHM SMD
Tikiake: SC1606-470.pdf
SC1608C-150
SC1608C-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.7A 90 MOHM SMD
Tikiake: SC1608C-150.pdf
SC1606-6R8
SC1606-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 1.18A 240 MOHM
Tikiake: SC1606-6R8.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 120MA 17.5 OHM
SC1608C-1R5
SC1608C-1R5
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 3.24A 45 MOHM
Tikiake: SC1608C-1R5.pdf
SC1606-4R7
SC1606-4R7
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM
Tikiake: SC1606-4R7.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 400MA 1.6 OHM SMD
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel