PSL5A12-7R
Hua Hua
Tau Wae: PSL5A12-7R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 61W
Ngā Rauemi: PSL5A12-7R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSL5A12-7R
Tau Wae PSL5A12-7R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 61W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4587 pcs Pepa Raraunga PSL5A12-7R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.63" L x 4.21" W x 1.44" H (168.5mm x 107.0mm x 36.5mm)
Raupapa Melcher PSL Mana (Watts) 61W
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 85.5% Nama - Whakaputa (Max) 12A