PSL5A10-7RC
Hua Hua
Tau Wae: PSL5A10-7RC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
Ngā Rauemi: PSL5A10-7RC.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSL5A10-7RC
Tau Wae PSL5A10-7RC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 51W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4530 pcs Pepa Raraunga PSL5A10-7RC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 80V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.63" L x 4.21" W x 1.44" H (168.5mm x 107.0mm x 36.5mm)
Raupapa Melcher PSL Mana (Watts) 51W
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
He pai 79% Nama - Whakaputa (Max) 10A