PSL5A11-2R
Hua Hua
Tau Wae: PSL5A11-2R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 5.1V 56W
Ngā Rauemi: PSL5A11-2R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 259 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 259 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSL5A11-2R
Tau Wae PSL5A11-2R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 5.1V 56W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259 pcs Pepa Raraunga PSL5A11-2R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Input (Min) 8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.63" L x 4.21" W x 1.44" H (168.5mm x 107.0mm x 36.5mm)
Raupapa Melcher PSL Mana (Watts) 56W
Packaging Bulk Tae Mahi 10°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Nama - Whakaputa (Max) 11A Whakaaetanga cCSAus, CE