MS24264R18B31P6
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R18B31P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R18B31P6
Tau Wae MS24264R18B31P6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1816 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R18B31P6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS24264R18B31P6
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP