MS24264R18B31P7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R18B31P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R18B31P7
Tau Wae MS24264R18B31P7 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2136 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26500
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R18B31P7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 31
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS24264R18B31P7
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-31 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP