MS24264R18B14S9
Hua Hua
Tau Wae: MS24264R18B14S9
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24264R18B14S9
Tau Wae MS24264R18B14S9 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1776 pcs Pepa Raraunga
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CMS24264R18B14S9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS24264R18B14S9
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-14 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea 9 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24264R18B14S9-LC
MS24264R18B14S9-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 14POS PNL MT