MPI-900-10
Hua Hua
Tau Wae: MPI-900-10
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 900VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-900-10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 453 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-900-10
Tau Wae MPI-900-10 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 453 pcs Pepa Raraunga MPI-900-10.pdf
Taumaha 20 lbs (9.1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 133.30mm L x 139.70mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 900 VA Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 117.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 180A, Series 90A