MPI-900-16
Hua Hua
Tau Wae: MPI-900-16
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 900VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-900-16.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 429 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-900-16
Tau Wae MPI-900-16 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 429 pcs Pepa Raraunga MPI-900-16.pdf
Taumaha 20 lbs (9.1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 133.30mm L x 139.70mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 900 VA Ētahi Ingoa 595-1980
MPI-900-16-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 117.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 112.5A, Series 56.3A