MPI-650-230
Hua Hua
Tau Wae: MPI-650-230
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 650VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-650-230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 569 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-650-230
Tau Wae MPI-650-230 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 569 pcs Pepa Raraunga MPI-650-230.pdf
Taumaha 15 lbs (6.8kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 115V, Series 230V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 133.30mm L x 119.40mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 650 VA Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 117.80mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 5.6A, Series 2.8A