MPI-300-24
BelBel
MPI-300-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPI-300-24
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-300-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 842 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 842 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-300-24
Tau Wae MPI-300-24 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 842 pcs Pepa Raraunga MPI-300-24.pdf
Taumaha 7.8 lbs (3.5kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 12V, Series 24V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 104.80mm L x 113.10mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 300 VA Ētahi Ingoa 595-1967
MPI-300-24-ND
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 98.20mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 25A, Series 12.5A Tapanga Paatata No