MPI-400-12
Hua Hua
Tau Wae: MPI-400-12
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 400VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-400-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 666 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-400-12
Tau Wae MPI-400-12 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 666 pcs Pepa Raraunga MPI-400-12.pdf
Taumaha 9.9 lbs (4.5kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 6V, Series 12V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 104.80mm L x 128.10mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 400 VA Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 98.20mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 66.6A, Series 33.3A