MPI-250-48
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPI-250-48
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-250-48.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 895 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-250-48
Tau Wae MPI-250-48 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 895 pcs Pepa Raraunga MPI-250-48.pdf
Taumaha 6.8 lbs (3.1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 24V, Series 48V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 104.80mm L x 104.90mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 250 VA Ētahi Ingoa 595-1965
MPI-250-48-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 98.20mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 10.4A, Series 5.2A