MPI-250-36
BelBel
MPI-250-36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPI-250-36
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-250-36.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 971 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-250-36
Tau Wae MPI-250-36 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 971 pcs Pepa Raraunga MPI-250-36.pdf
Taumaha 6.8 lbs (3.1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 18V, Series 36V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 104.80mm L x 104.90mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 250 VA Ētahi Ingoa 595-1964
MPI-250-36-ND
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 98.20mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 13.8A, Series 6.9A Tapanga Paatata No