MPI-250-16
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPI-250-16
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT
Ngā Rauemi: MPI-250-16.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 829 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 829 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPI-250-16
Tau Wae MPI-250-16 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 829 pcs Pepa Raraunga MPI-250-16.pdf
Taumaha 6.8 lbs (3.1kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 104.80mm L x 104.90mm W Raupapa MPI
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual, Multiple Taps
Mana - Max 250 VA Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 98.20mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 31.2A, Series 15.6A